STRONA GŁÓWNA : KONTAKT : ENGLISH VERSION
 

 

DOŚWIADCZENIE

PRZEMYSŁAW ZAWALSKI jest Radcą prawnym izby radców prawnych okręgu łódzkiego.

Ma bogate doświadczenie w zakresie obsługi przedsiębiorców w szczególności zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi oraz świadczących usługi w zakresie obrotu hurtowego paliwami. Prowadzi obsługę prawną projektów developerskich budowy Farm Wiatrowych oraz spalarni odpadów. Brał aktywny udział w tworzeniu i funkcjonowaniu nowego segmentu polskiego rynku usług facility management. Reprezentował podmioty w postępowaniach z zakresu zamówień publicznych przed Krajową Izbą Odwoławczą. W wykonywanej pracy Radcy Prawnego, oraz lepszym zrozumieniu potrzeb klientów bardzo przydatna jest wiedza jaką zdobył pracując jako: Prezes Zarządu, Dyrektor Działu Prawnego, Specjalista ds. promocji sprzedaży.

Jednocześnie zajmuje się prowadzeniem wykładów oraz szkoleń, posiada uprawnienia pedagogiczne oraz doświadczenie wykładowcy akademickiego.


Ukończył Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Jest absolwentem studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania i Przedsiębiorczości na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, a także Studium Menadżerskiego w zakresie PR organizowanego przez Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego we współpracy z Robert H. Smith School of Bussines – University of Maryland.